Izolatori Acoperisuri Suedia

Euroinfojobs srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Izolator acoperisuri in Suedia
Salariu: 1100 EUR
Experienta in montarea acoperisurilor.

Perioada de contract: 6 luni
Limba engleza: necesara, dar nu obligatorie.
Limita de varsta: pana in 35 de ani
Cazarea se face in cadrul unei rulote cu toate conditiile necesare.
Transportul nu este asigurat.
Firma noastra nu percepe comision.
CERINTE

Experienta anterioara in montarea acoperisurilor de minimum 5 ani.
Limita de varsta este de pana in 48 de ani.

Limba engleza este necesara, insa nu este obligatorie.

CERINTE

CERINTE

BENEFICII OFERITE

cazare,asigurare medicala inclusa.

EuroinfoJobs srl este o companie de recrutare, selectie si plasare a fortei de munca, companie cu capital romanesc care activeaza in Constanta. EuroinfoJobs srl ofera servicii de recrutare si selectie si plasare personal calificat si necalificat precum si personal pentru strainatate. Misiunea noastra: Atingerea succesului profesional intr-o lume in permanenta schimbare – Transparenta – Deplina legalitate – Onestitatea si responsabilitatea sociala – Orientarea spre nevoile clientului – Comunicarea!