Internship – Stagii de practica

Sieben Art Concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inainte de a aplica va rugam sa vizitati: http://siebenart.ro, pentru a cunoaste bine Sieben Art. Este obligatoriu sa aplicati de pe my jobs, apoi trimiteti CV si direct de pe site-ul companiei, impreuna cu raspunsurile la intrebarile obligatorii. specificand postul pentru care ati aplicat.

Îndrăzneşte să-ți începi cariera în Sieben Art Concept!

Eşti student în ultimul an sau la Master? Eşti plin de entuziasm şi pasionat de industria de Constructii – Instalatii? Poţi fi unul dintre cei selectați în cadrul programului anual de Trainee. Este necesar şi important ca pe lângă dorinţa de a face parte din echipa noastră să ai şi experiență practică – rezultată dintr-un job sau din acţiuni/ proiecte de voluntariat. Alături de noi îţi vei construi şi îmbogăţi zi de zi experiența de lucru, dezvoltându-ți abilităţile de management. La Sieben Art, vei găsi echipa, informaţiile şi resursele care te vor stimula să-ţi pui în valoare cunoştinţele şi talentul.

CERINTE

Ce înseamnă Sieben Art Trainee Program?

Programul Sieben Art Trainee este o iniţiativă menită să-ţi ofere oportunitatea de a înţelege domeniul Instalatiilor Termice, Sanitare si al Energiilor Regenerative, de a acumula cunoştinţe pe care ulterior să le poţi pune în practică, de a fi parte dintr-o echipă de specialişti, de a învăţa cum se conduce o astfel de echipă şi de a face mai uşoară tranziţia de la facultate la o viitoare carieră.

BENEFICII OFERITE

Ne dorim să investim în dezvoltarea tinerilor absolvenţi şi studenţilor la Master, axându-ne pe creşterea performanței şi pe dezvoltarea unor noi aptitudini şi competențe. Mai mult, căutăm să oferim oportunităţi şi vizibilitate acelor candidaţi care îşi doresc o carieră în Sieben Art Concept – Tehnica Instalatiilor Termice, Sanitare si Energii Regenerative.

Proiectare Consultanta si Vanzari Instalatii pentru Constructii