INSCRIERI Reprezentanti AVON!!!, CADOURI in primele 4 campanii,Reduceri de pana la 75%pt Reprezentanti

AVON Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Care este pasiunea ta? Produsele cosmetice? Bijuteriile? Shopping-ul? Atunci nu rata oportunitatea de a fi Reprezentant AVON, de a lucra de acasa si de a-ti incepe o afacere proprie de succes.

Plasarea comenzilor se face On-line, prin SMS, sau prin coordonator

CERINTE

Oferim clientilor produse de cea mai buna calitate, dublata de garantia satisfactiei.Dorinta de a incerca recompensata cu venituri suplimentare si produse AVON
IMPORTANT!!!!
-Nu esti obligat sa faci comenzi in fiecare luna, faci comanda cand ai, si ca sa castigi bani e nevoie de comanda de minim 110 ron pentru FIECARE Reprezentant Avon. Deasemenea te poti retrage oricand, retragerea nu presupune nici un cost!
Inscrirea este GRATUITA
Livrarea la domiciliu
Comenzile vin in 2 zile lucratoare de la data plasarii comenzii tale
AVON iti ofera CREDIT 400 RON, si anume: poti plasa o comanda de pana la 400 ron , pe care ai timp sa o platesti in 17 zile de la primire pachet.

BENEFICII OFERITE

La AVON poti castiga cat vrei tu: In functie de comenzile tale este si comisionul tau(intre 15-30%). Este AFACEREA ta, castigi cat vrei, vinzi cat vrei, la cine vrei. In plus vei avea produse mai multe pentru tine si familia ta.
-Venit suplimentar ( Reduceri de pana la 75% la produsele pentru Reprezentanti)
-comisioane intre 15%-30% in functie de vanzari
-Cursuri Avon gratuite
-Produse cadou in primele 4 luni de la inscriere
-Oferte promotionale si concursuri AVON
-Card Avon (include asigurare medicala in cazul diagnosticarii cu cancer la san + alte beneficii - marirea perioadei de achitare a facturii )
- Posibilitatea returnarii produselor refuzate de clienti;
- Retea My Avon Mobile, singura retea de telefonie mobila pentru femei.Ce avantaje ai?
# abundenta de minute pentru ca esti Reprezentant Avon
# bonusuri pentru ca esti un Reprezentant fidel
# servicii personalizate activitatii de Reprezentant
- Sala de curs virtuala;
- Tehnici de recomandare a produselor;
- Sfaturi despre stil si frumusete on-line
Veti primi pachetul de inscriere personal,prin mail sau prin posta!

Avon Oferim tuturor persoanelor, indiferent de varsta si categorie sociala, posibilitatea unui castig suplimentar.
Oferim clientilor produse de cea mai buna calitate, dublata de garantia satisfactiei.
Nu este nevoie de experienta, nu este nevoie de calificari, este suficient sa incerci Experienta AVON. Suntem pentru elevi, studenti, absolventi, angajati, parinti, bunici.
Inscriere gratuita
Comisioane din vanzari intre 15%-30%
Comanda minima de 110 RON
Produse AVON cadou in primele 4 luni de la inscriere
Oferte Promotionale si discount-uri pentru Reprezentanti pana la 75%
Livrarea produseler gratuit acasa.