Ingrijitoare batrani in Italia

Novamondo Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Novamondo recruteaza o ingrijitoare batrani in nordul Italiei langa orasul Vicenza

Responsabilitati: - asistarea si ingrijirea unui cuplu de batrani si diverse munci casnice

CERINTE

-PLECARE URGENTA in 7 zile
-preferabil cu calificare de infirmiera sau sora medicala
-cunostinte de limba italiana
-experienta anterioara constituie avantaj
-varsta intre 30-50 de ani
-persoane serioasa, comunicativa, atenta, cu rabdare, curata
-CV cu fotografie

BENEFICII OFERITE

-contract de munca pe perioada nedeterminata
-asigurari sociale si de sanatate platite de angajator
-salariul intre 800-900 euro
-cazare si masa gratuit
-camera separata pentru ingrijitoare
-timp liber: de luni pana sambata de la ora 13-15, duminica liber

Novamondo Service este o firma de recrutare de personal medical in Italia, specializata in plasarea asistentiilor medicali in spitalele din nordul si centrul Italiei.