Ingrijitoare batrani in Italia

Novamondo Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Novamondo recruteaza urgent ingrijitoare batrani in nordul Italiei ( regiunea Veneto).

Responsabilitati: - asistarea si ingrijirea persoanei batrane si diverse activitati casnice

CERINTE

-nu se cere calificare
-experienta anterioara constituie avantaj
-varsta intre 30-50 de ani
-persoane serioasa, comunicativa, atenta, cu rabdare, curata
-preferabil cu permis de conducere cat. B( nu in toate cazurile)
-plecare urgenta
-CV cu fotografie

BENEFICII OFERITE

-contract de munca pe perioada nedeterminata
-asigurari sociale si de sanatate platite de angajator
-salariul net 750 euro +alte bonusuri
-cazare si masa gratuit
-camera separata pentru ingrijitoare
-timp liber: de luni pana sambata de la ora 13-15, duminica liber

Novamondo Service este o firma de recrutare in Italia cu o vasta experienta atat in tara cat si in strainatate.

Vizitati site-ul nostru pe: www.novamondo.org