Inginer topometrist

CRINA AGRICOLA SARUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizare masuratori topografice, intocmire documentatie tehnica specifica, studii de fezabilitate, sustinere documentatie la institutiile abilitate etc.
Persoanele intersate pot transmite Curriculum Vitae pe adresa de e-mail :camelia.rus@losan.ro sau la nr. de telefon 0372678112 . Detalii suplimentare vor fi oferite la momentul interviului .

CERINTE

Cunostinte PC : aplicatii OFFICE (word, excel, powerpoint);aplicatii grafice : Adobe Photoshop, CorelDraw, AutoCad.
Cunoastearea unei limbi straine (de preferat, limba engeza)
Permis auto categoria B.
Disponibililate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Salariul este negociabil.

Societatea a fost fondata in anul 2006. Are ca domeniu de activitate cultura de cereale, exploateaza o suprafata de 6500 ha de teren in zona Olt. Fiind intr-o continua dezvoltare, societatea face in permanenta investitii noi, in domenii conexe : achizitie de utilaje, imbunatatiri funciare, procesare produse agricole etc.