Inginer mecanic auto

Revis Recruitment Vision Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- experienta profesionala: minimum 1 an experienta in activitatea de mentenanta
- studii superioare tehnice de specialitate
- cunostinte solide din domeniul de intretinere
- abilitati de analiza si sinteza
- capacitate de organizare si planificare personala
- perseverenta si integritate
- atitudine proactiva
- abilitati de comunicare, informare, prezentare si lucru in echipa
- viziune de ansamblu, orientare spre rezultate si eficientizare procese;
- disponibilitate pentru munca de teren
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat
- abilitati de utilizare PC (Word, Excel, internet, etc).

CERINTE

- efectueaza programul de reparatii, de revizii si de inspectii
- urmareste si asigura monitorizarea indicatorilor de performanta pentru sectorul mentenanta
- ofera indrumari tehnice
- organizeaza actualizarea documentatiei tehnice (documente, schite, desene istoria de intretinere..)
- estimeaza costuri, analizeaza riscurile si utilizeaza standarde de intretinere
- intocmeste program de intretinere in fiecare saptamana
- urmareste optimizarea sarcinilor de intretinere in conditii de siguranta si eficienta
- este responsabil pentru distribuirea lucrarilor pentru contractori fiind implicat activ in selectarea si evaluarea contractorilor impreuna cu inginerul de gestiune
- ofera un feedback tehnic si organizatoric cu privire la activitatea executata
- controleaza executarea activitatilor de mentenanta: inspectii, opriri planificate si accidentale
- asigura management in aria lui de activitate in ceea ce priveste siguranta in munca, calitatea, termenele de executie, buget si protectia mediului.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant

Daca trimiteti un CV direct pe email va rugam sa folositi in subiectul emailului codul anuntului RVS205

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare