Inginer Electronist - Hardware

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

HARDWARE DEVELOPER

Concern multinational activ pe piata romaneasca in domeniul productiei de automotive si componente electronice.
Locatie: Sibiu

Descrierea postului:
- design si dezvoltare microcontrollere;

CERINTE

- Profilul studiilor:electronica, automatica, calculatoare, mecatronica;
- Disponibil la deplasari in alte locatii ale firmei, flexibil fata de proiectele care nu necesita amanare, deschis spre a lucra in echipa;
- cunostinte solide de electronica;
- cunoasterea instrumentelor CAD;
- cunostinte de programare C/C++;
- cunoasterea la nivel avansat a pachetului Microsoft Office;

BENEFICII OFERITE

- salalriu negociabil, in functie de experienta;
- bonuri de masa, prima de relocare, bonus de performanta, plata orelor suplimentare in mod corespunzator, sistem de traininguri on the job, traininguri de dezvoltare personala si traininguri de limbi straine

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.