INGINER DE MANTENANTA ELECTRICA (3 posturi disponibile)

InterWork, S.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mantenanta statii de inalta tensiune 130-220-400 kv
- Mantenanta statii transformatoare 10-20-60 kv
- Calcule si programarea protectiei de inalta tensiune
- Mantenanta transformatoare de potentie
- Mantenanta masini rotative si motoare de inalta tensiune

Altele:
- Cunoasterea centralelor hidraulice, motoarelor, etc.
- inginierie si disign de inalta tensiune: statii, linii electrice, etc

CERINTE

- Varsta maxima: 45 ani
- Cunostinte de informatica
- Permis de conducere tip B
- Minim 5 ani de experienta
- Limbi straine (preferabil engleza si franceza)

BENEFICII OFERITE

- Incadrarea in organigrama firmei corespunzator categoriei profesionale de inginer
- Salariu atractiv
- Se platesc medii diete de 8-10 €/zi si alte beneficii.
- Contractul initial este de 1 an, cu posibilitatea de reinnoire
- Perioada de proba: o luna
- Se ofera asigurare medicala si de accidente
- In cazul in care va veti putea comunica in spaniola in momentul incorporari, firma va va plati 300 €.
- Vacanta: 12 zile oficiale de sarbatoare + 30 zile anual
- Firma va inapoiaza banii de pe biletul de avion in a 3-a luna de la incorporare, numai in cazul in care se prezinta factura si suma nu este superioara a 250 €.
- In primele 6-12 luni, firma va pune la dispozitie un apartament, in care veti sta mai multe persoane, pe care trebuie sa-l platiti intre toti (toate cheltuielile de chirie, apa, gaz etc, se imart intre toti cei care veti sta impreuna).

Descrierea firmei:
InterWork este o companie spaniola de recrutare de personal calificat.
Firma anjatoare este un important grup care presteaza servicii tehnice in mantentanta si montaje tehnice. Isi desfasoara activitea in cele mai importante orase ale Spaniei.Obtinerea contractului nu reprezinta nici un cost din partea candidatilor.
Cei interesati pot sa ne trimita CV-ul pe adresa: info@interworksp.com.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma spaniola de recrutare de personal calificat