Inginer Constructor Terasamente

S.C. EUROLOGISTICA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea de realizare de terasamente, sapaturi, balastare;
- Supervizeaza activitatea personalului din subordine;
- Gestioneaza intrarile si iesirile de materiale si utilaje din santier;
- Intocmeste situatii de lucrari si rapoarte de productie.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare -Facultatea de Constructii;
- Experienta in domeniu;
- Persoana serioasa, ferma, orientata inspre rezultate, dinamica;
- Posesor al permisului de conducere categoria B;
- Disponibil la relocare in functie de locatia santierelor.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a apartine unei echipe de profesionisti;
- Pachet salarial atractiv;
- In caz de relocare asiguram transport, cazare , masa.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 14 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:Traditie si Calitate.
Acestea sunt:
EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;
EUROCONSTRUCT:antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;
EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;
EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;
EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria textila, auto si constructoare;
NETEX:produse netesute pentru industria textila;
MONLANDYS:consultanta si tranzactii imobiliare;
EURODESIGN: proiectare constructii civile si industriale (structuri si instalatii).
www.euroholding.com.ro