Inginer chimist

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala situata in orasul Victoria, judetul Brasov, care produce rasini schimbatoare de ioni.

Principalele responsabilitati:

- urmareste fabricatia pe fluxul tehnologic;
- recomanda masuri de imbunatatire a tehnologiei de fabricatie;
- elaboreaza instructiuni de lucru pentru utilaje nou intrate in procesul tehnologic.

CERINTE

- studii superioare in specializarea chimie industriala;
- minim 2 ani experienta in industria chimica, in procesul de productie;
- cunostinte de operare PC;
- cunostinte de limba engleza;
- relocare in orasul Victoria, judetul Brasov.

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de dezvoltare intr-o companie multinationala;
- traininguri specifice.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.