Inginer Automatist

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va veti ocupa de :
- remedierea defectiunilor electrice, pneumatice si de automatizare ce apar in procesul de fabricatie;
- punera in functiune de utilaje noi si optimizarea lor;
- realizarea planului de mentenata.

CERINTE

Studii superioare de specialitate: Inginer Automatist/ Electronist;
Experienta de minim un an (entry level) si minim 3 ani (senior level) in domeniul automatizarilor;
Cunostinte de limba engleza;
Cunosterea programelor de lucru Siemens 840D/ Fanuc precum si software;
Cunostinnte linii automate si roboti industriali;
Cunoasterea masinilor cu comanda numerica prevazute cu PLC;
Cunoasterea privind efectuarea Mentenantei de Nivel Zero la locul de munca.

BENEFICII OFERITE

Salariul negociat in functie de experienta.
Bonus de performanta, bonuri de masa, transport asigurat, masa de pranz.
Posibilitati de avansare si realizare profesionala.
Minim 3 Traininguri de specialitate/ an stabilite de comun acord cu Conducerea Firmei.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari precum Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.