FEMEI SEZON HOTELIER RESTAURANT MAXIM 52 DE ANI

Smart Jobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PERSONAL FEMEI CU VARSTA PANA IN 50 DE ANI IN URMATOARELE DOMENII :
--OSPATARITE BARMANITE VARSTA MAXIMA 35 ANI --SALARIU 1000 EURO
AJUROR OSPATARITE AJUTOR BARMANITE MAXIM 35 DE ANI --800 EURO
CAMERISTE--MENAJERE MAXIM 48 DE ANI -SALARIU 700 EURO NETT
INGRIJIRE BATRANI --VARSTA MAXIMA 52 DE ANI --650 EURO NET
PENTRU TOATE POSTURILE SE OFERA CAZARE SI MASA
CONTRACT 6-12 LUNI
PLECARE IMEDIATA
LIMBA ENGLEZA CONSTITUIE UN AVANTAJ
TRANSPORTUL ESTE PALTIT DE DVS
COMISION 150 EURO LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE PLECARE
SI 150 EURO DIN PRIMUL SALARIU

CERINTE

BENEFICII OFERITE

SALARIU MOTIVAT, CAZARE SI MASA ASIGURATA, CONTRACT 6-12 LUNI

S.C SMART JOBS S.R.L cu sediul in Brasov, strada 15 Noiembrie, nr. 102, sc. A, ap. 3 are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate.

Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre agentia noastra au fost apreciate atat de catre clientii nostri din Romania cat si de catre clientii nostri din strainatate.

Firma noastra este acreditata pentru serviciile de recrutare si plasare de personal (acreditare BV 85/2007) pentru strainatate, acest aspect dovedind inca o data profesionalismul si seiozitatea noastra.

SC SMART JOBS SRL pune la dispozitia clientilor interesati in gasirea unui loc de munca in strainatate urmatoarele oportunitati:
Locuri de munca in:
- Belgia
- Franta
- Cehia
- Cipru
- Grecia
- UK (Marea Britanie)

UK:
- Sales Merchendisers;
- Programul interguvernamental Au Pair.
Belgia:
- Sudori/Muncitori in constructii/Fabrici
Franta:
- Muncitori calificati in constructii/Ingineri constructii/Sefi de echipa/Operatori CNC
Cehia:
- Muncitori calificati: Sudori, Lacatusi, strungari, frezori, operatori CNC, matriteri, fochisti, etc.
- Muncitori necalificati
- Soferi tiruri
- Soferi transport public
- Dispeceri/controlori trafic
- Operatoare telefonice
- Muncitori in constructii etc.
Cipru:
- Sudori CO2, MIG-MAG
- Zidari, dulgheri, fierari betonisti, faiantari, rigipsari, electricieni constructii, tamplari
- Muncitori necalificati constructii
- Muncitori necalificati spalatorii auto
- Soferi categ. A
- Soferi categ. E cu atestat transport marfuri
- Menajere si cameriste domeniul hotelier
- Barmani, ospatari, debarasatori mese, ajutoare in bucatarie
- Muncitori tipografie
- Tehnicieni aer conditionat
- Tehnicieni aparatura electrica
- Geamgii-sticlari
- Ingineri constructii etc.
Grecia:
- Personal pentru Hoteluri/Restaurante