Facturist/a

CLTV Channel

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incaseaza numerarul rezultat din vanzari in depozitul societatii si verificarea platile in numerar
- Inregistreaza in programul de gestiune miscarea stocului de marfa: aviz de expeditie a marfii, facturi fiscale, aviz de retur a marfii
- Intocmeste documentele de insotire a marfii
- Inregistreaza in programul de gestiune miscarea stocului de marfa si intrarile de marfa coform avizelor
- Participa periodic la inventare.

CERINTE

- Studii medii /de preferinta economice (studiile superioare reprezinta un avantaj)
- Cunostinte de contabilitate primara, operare PC, soft gestiune si contabilitate
- Capacitate de analiza si sinteza, spirit de observatie, persoana ordonata.

PENTRU CA APLICATIA DUMNEAVOASTRA SA FIE COMPLETA VA RUGAM SA NE TRIMITETI CV-UL DUMNEAVOASTRA SI PE SITE-UL NOSTRU www.cltvinternational.com/ la sectiunea JOBS dand click pe banner-ul din partea dreapta a site-ului.

BENEFICII OFERITE

-Tichete de masa
-Telefon de serviciu
-Decontare Transport
-Bonus de Craciun si de Paste

Compania CLTV Channel activeaza din anul 2008 in 3 orase din Romania:Bucuresti,Sibiu,Caracal.