ELECTRICIAN (INSTALARE SI REPARARE) DE LINII ARERIENE DE IINALTA SI MEDIE TENSIUNE

InterWork, S.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalare si montaj de linii de distributie de tensiune inalta si medie, incluzand:
- Montaj de conexiuni de inalta si medie tensiune
- Montaj de stalpi de lemn, beton si turnuri metalice
- Conexiuni de cabluri de medie si joasa tensiune

CERINTE

Alte titluri/certificate si abilitati:
- Necesar: capacitatea de a lucra la inaltime
- Interpretarea de scheme
- Se valoreaza detinerea de permis de conducere (B sau/si C)

Altele:
- Varsta cuprinsa intre 25 si 40 ani
- Excelenta forma fizica
- Se cere responsabilitate si capacitate de munca
- SE VALOREAZA limba spaniola

BENEFICII OFERITE

- Incadrarea in firma cu categoria profesionala de Oficial 3ª, cu posibilitati de avansare profesionala
- Salariul atractiv
- Perioada de proba: 1 luna
- Se cere disponibilitate pentru a lucra ore extra si orar variabil, inclusiv zile festive
- Contract initial de 1 an, cu posibilitatea de a-l renova
- Asigurarea sanitara si de accidente este inclusa
- Nu se cere cunoasterea limbii spaniole initial, dar se cere ca in cateva luni sa puteti sa va comunicatii bine in spaniola.
- Vacanta: 12 zile oficiale de sarbatoare si o luna de vacanta pe an.
- Compania nu plateste transportul din Romania la destinatia din Spania. Firma nu plateste locuinta.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma spaniola de recrutare de personal calificat