Electrician Calificat/necalificat

Lumen Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-montarea de instalatii electrice conform caietului de sarcini
-montarea de instalatii de aer conditionat
-montarea instalatiilor sanitare
-lucrari de intretinere si reparatii la lucrari prestate in baza contractului de garantie oferit odata cu finalizarea si darea in folosinta a proiectului
-activitati solicitate de managerul proiectului - in functie de situatie

CERINTE

- experienta este privita ca un avantaj, dar nu unul semnificativ, potentialul este un avantaj
- seriozitate
- promptitudine
- responsabilitatea executarii unei lucrari la un standard calitativ superior
- spirit de echipa
- capacitate de organizare
- respectarea specificatiilor aduse de managerul proiectului
- etc.

BENEFICII OFERITE

Carte de munca/contract, salariu, relocare in functie de proiecte, decontarea cheltuielilor executate in interes de serviciu, incadrarea intr-o echipa dinamica, etc.

DESCRIEREA FIRMEI

Antreprenor general - instalatii