Dulgeri Zidari

LOGGTRADE ALI FARIZI SP.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoanele recrutate in urma preselectiei vor sustine profesional , dezvoltarea si extinderea societatii. Toti candidati vor lucra sub directa supravecgere a unui personal bine pregatit .

CERINTE

Toti candidati vor prezenta documente pentru calificarea (meseria care doresc sa participe la preselectie).
Experienta in meserie de minim 4 ani.
Cunostintele de limba engleza reprezinta un avantaj.
Executie de lucrari conform postului vacant ,sub directa coordonare a sefilor de santier si a persoanelor de specialitate.
Cunostinte in citirea D.D.E. ( schite,planuri).
Varta minima 25 ani – max.48 an.
Putere de munca si profesionalism din partea candidadului .
Dorinta de a lucra in strainatate intr-o companie multinationala .

BENEFICII OFERITE

1000-1400 EURO
BONUSURI : Masa ,cazare,transport,asigurari,ore suplimentare platite, concediu de odihna .

Companie de constructii cu capital privat , cu sediul in Slovenia Dolnji Lako¿ , organizeaza preselectie pentru ocuparea posturilor vacante din cadrul societatii. Compania are in desfasurare mai multe puncte de pucru in Slovenia si Germania ,fiind cotata pe piata constructiilor ca un bun partener.