distributie-achizitie cosmetice si bijuterii

Metropolitan

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe.
Produsele sunt de calitate la preturi mai mici decat companiile competitoare, deci oricine isi permite sa cumpere produsele Metropolitan.
Pentru mai multe detalii accesati situl : www.MetropolitanS.ro
Pentru inscriere gratuita direct pe site pe site veti avea nevoie de un cod : MDbV6SY8

CERINTE

Ambitie, perseverenta, pragmatism, putere de convingere
Experienta anterioara nu constitue un atuu sau avantaj
Se pune accent pe afacere nu pe vanzare (asta daca vrei sa castigi)
Cunostinte minime de navigare pe internet

BENEFICII OFERITE

Inscriere Gratuita
Suport pentru derularea afacerii
Comision de 25 - 30% din vanzari si bonusuri
Castiguri intre 50-350 EURO lunar in functie de activitate