Distribuitor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- O ocazie pentru studenti, elevi in ani terminali, persoane dornice de a castiga bani promovand produsele noastre
- Vei avea oportunitatea de a lucra intr-un ritm impus de tine pentru o companie cu o dezvoltare foarte rapida in domeniul parfumurilor, creata de oameni tineri si care raspunde prompt solicitarilor clientilor.

Principalele obiective sunt:
- produsele sa fie intotdeauna disponibile la cel mai bun pret
- distribuitorii parfumurilor sa fie implicati cu responsabilitate in relatia cu clientii
- sa putem satisface intotdeauna cererile clientilor nostri

Castiguri nelimitate functie de vanzari, libertate absoluta de decizie.
Procent din vanzare: minim 25%.
Ca si colaborator, vei avea oportunitatea de a beneficia de parfumurile marilor case, la preturi extraordinare.
Nu aveti targhet lunar, conditii de promovare speciale cu exceptia dorintei personale de castig.

CERINTE

- seriozitate
- dorinta de afirmare
- minim liceul
- apt pentru a acumula noi cunostinte

BENEFICII OFERITE

Iti doresti o independenta financiara absoluta, te-ai saturat sa depinzi de salariul zilnic, vrei mai mult? Te-ai saturat sa visezi si nimic sa nu se poata realiza? Nu e tarziu sa devii propriul sef intr-o activitate care e la inceput. Iti poti crea propria echipa, poti demara propria afacere alaturi de noi.