Dispecer transport international Spania - Fara comision!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting cauta dispecer cu experienta in companie de transport international marfa, pentru clientul sau – companie rutiera de transport international, cu sediul in Spania si filiala in Romania.
Activitatea se desfasoara in Spania, managerii si soferii sunt romani.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Se ofera:
- salarizare motivanta (in functie de experientasi impresia in urma interviului final)
- carte de munca in Romania + diurna
- cazare gratuita, cu utilitati incluse
- posibilitatea de a avea 1 luna de concediu la fiecare 3 luni lucrate in Spania
- acces la masina firmei, telefon
- decontarea transportului
- posibilitate de avansare
- program de lucru de 8 ore/zi

CERINTE

Cerinte:
- experienta minim 6 luni ca dispecer in firma detransport international marfa, cu rute in Europa vestica
- foarte buna cunoastere a legislatiei privind timpii de lucru
- cunoasterea rutelor din Europa vestica si/sau cunostinte foarte bune de geografie
- cunoasterea uneia din limbile straine - spaniola, germana, franceza - reprezinta avantaj
- soferii companiei sunt romani
- permis de conducere cat. B
- persoana analitica
- foarte bune abilitati de comunicare

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.