Dispecer, controller - transport rutier international

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting cauta pentru clientul sau – companie rutiera de transport international cu sediul in Spania: dispecer si controller.

Se ofera:
- salarizare motivanta
- posibilitate de avansare, eventual de relocare daca se doreste
- posibilitatea de a lucra de acasa, domiciliul in Tulcea, Brasov, Bucuresti poate reprezenta avantaj.

Puteti trimite CV si direct pe e-mail la: office@head-hunting.ro
Informatii suplimentare la telefon: 0723.188550

CERINTE

Cerinte dipecer:
- experienta ca dispecer in firma de transport international, cu rute in Europa vestica
- foarte buna cunoastere a rutelor si timpilor de lucru
- cunostintele de mecanica reprezinta avantaj
- cunoasterea limbilor straine germana si franceza la nivel mediu, cunoasterea limbii spaniole reprezinta avantaj.

Cerinte controller:
- experienta in firma de transport rutier international pe una din pozitiile: coordonator trafic, controller, dispecer
- pachetul Ms Office (inclusiv Excel) perfect
- responsabilitati privind consumul de motorina, control trasee, control facturare
- pozitie part-time sau full time.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.