DIRECTOR ZONAL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabil cu deschiderea de noi agentii, in zona judetelor arondate.
- Responsabil cu amenajarea spatiilor si organizarea activitatilor din cadrul agentiilor.
- Contractarea unor campanii de publicitate si monitorizarea desfasurarii acestora.
- Solutionarea diferitelor probleme ce vor aparea in cadrul diverselor activitati ale companiei, in zona de responsabilitate.

CERINTE

- Studii universitare sau postuniversitare intr-unul din domeniile Management, Marketing, Publicitate, Resurse Umane, Psihologie, Administratie-Secretariat.
- Persoana riguroasa si tenace.
- Cunostinte in domeniul vanzarilor.
- Flexibilitate, deschidere la sugestii, pozitivism, optimism.
- Capacitate de a respecta termene limita, reguli si proceduri.
- Cunostinte legate de lucrul in echipa, motivare si automotivare.
- Persuasiune, utilizare eficienta a metodelor de comunicare cu clientii.
- Posesor permis conducere categoria B, pentru deplasarea cu usurinta in zona de responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Laptop !
- Telefon mobil !
- Masina de serviciu !
- Pachet consistent de prime si bonusuri !