Director Vanzari

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Eurotriade, cauta un Director Vanzari pentru clientul sau, renumita companie multinationala care activeaza in domeniul decoratiunilor interioare.
Principalele responsabilitati:
Dezvoltarea strategiei de vanzari a companiei;
Stabilirea modalitatii de abordare a pietei la nivel national si international;
Aportul in dezvoltarea elementelor de imagine si marketing: website, materiale de prezentare, documente client;
Participarea la vanzarea directa in cazul clientilor principali;
Dezvoltarea echipei de vanzari, oferind formare si suport.

CERINTE

Studii superioare;
Cunostinte de limba engleza;
Cunostinte de management;
Cunostinte operare PC, administrare baze date;
Experienta in dezvoltarea unui sistem de vanzari;
Ezperienta in vanzari B2B;
Experienta in coordonarea unei echipe;
Cunoasterea tehnicilor de vanzare;
Bun coordonator, organizator;
Comunicativ, persuasiv, abilitati de vanzare dezvoltate;
Flexibil si mobil.

BENEFICII OFERITE

Salariul negociat in functie de experienta;
Bonus de performanta;
Bonuri de masa;
Telefon de serviciu;
Masa de pranz;
Masina de companie.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.