Director Retea Reviste \"Zile si Nopti\"

SMART TRAINING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si organizarea retelei de reviste "Zile si Nopti" (21 de editii);
- indeplinirea obiectivelor de vanzari si profitabilitate pentru fiecare revista editata;
- asigura (impreuna cu managementul local) buna gestionare a resurselor umane;

CERINTE

- absolvent studii superoare;
- experienta in management, preferabil in domeniul vanzari / distributie / publicitate ;
- experienta in vanzari / relatii cu clientii;
- disponibilitate la deplasari frecvente (80% din timp), pe intreg teritoriul tarii;
- cunostinte bune de operare PC, internet;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- bonusuri corelate cu peroformantele obtinute;
- logistica necesara postului (masina, laptop, telefon).

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia de personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii!