Director Regional

Marshaly Zepter Insurance Fiancial Asociated SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Marshaly Zepter, broker de Asigurari parte a grupului Zepter Ag Elvetia, selecteaza
Directori regionali structura de vanzari
• Dezvolta si coordoneaza structura de vanzari la nivel zonal
• Seteaza obiective individuale si de echipa si monitorizeaza activitatea de prospectaresi vanzare in vederea atingerii rezultatelor pe fiecare categorie de indicatori: prospectare, analiza necesitatilor individuale financiare, negociere contracte, incasare prime
• Asigura o buna colaborare cu sucursalele si filialele partenerilor, in zona de activitate

CERINTE

• Experienta relevanta in managementul asigurarilor sau al echipelor de vanzari, la nivel regional
• Abilitati de negociere, relationare si transmitere a informatiilor in mod structurat, in functie de auditoriu si necesitatile acestuia
• Disponibilitate de a calatori

BENEFICII OFERITE

Oferim, alaturi de solida reputatie a unei companii prezenta in 40 tari de pe cinci continente, cu 150.000 colaboratori si 56 milioane de clienti
• Venituri fixe in functie de nivelul de dezvoltare a echipei
• Comisioane si bonusuri de performanta
• Sustinere financiara in vederea dezvoltarii teritoriale
• Programe de instruire in tara si strainatate
• Oportunitati de cariera la nivelul grupului Zepter

Marshaly Zepter Insurance Financial Associated, subsidiara din Romania a Zepter Finance Gmbh este o companie financiara specializata in intermedierea produselor de asigurare de viata, pensie. economisire, precum si asigurari generale.
Numele Zepter a devenit sinonim cu o sanatate mai buna,un standard ridicat de viata, renume de talie mondiala si produse de inalta calitate.
Scopul nostru este sa oferim clientilor nostri siguranta financiara si stabilitate in viata. Vrem sa oferim clientilor servicii financiare la acelasi nivel de calitate, precum au fost obisnuiti si cu celelalte produse Zepter.