Director Productie, Industria Textila - Harghita (cod: DPITHR)

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Organizeaza si planifica activitatea de productie
Coordoneaza si asigura desfasurarea ritmica a procesului de productie, urmarind realizarea productiei
Conduce procesul de asigurare a calitatii in activitatea de productie, conform procedurilor si standardelor existente
Organizeaza, controleaza si gestioneaza activitatile personalului din subordine
Intocmeste rapoarte periodice, privind activitatea de productie

CERINTE

Studii medii/superioare tehnice - de preferat in Industria Textila
Experienta pe o pozitie similara - minim 3 ani
Cunostinte de limba Engleza/Germana - nivel avansat
Cunostinte de operare PC - MS Office
Aptitudini manageriale
Diponibilitate pentru relocare.

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala, activa in domeniul Industriei Textile, locata in judetul Harghita.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.