Director national de vanzari in orasul Sibiu

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de recrutare cautam pentru clientul nostru importanta companie din Sibiu, investitie straina, ce comercializeaza scule de mana acoperind piata traditionala si de retail, candidati pentru postul de Director National de Vanzari.

- Concepe si pune in aplicare strategia de vanzari a firmei,
- Conduce activitatile de marketing, vanzari si serviciu clienti in asa fel incat aceste activitati sa functioneze eficient,
- Mentine relatiile cu partenerii deosebiti, urmareste personal rezolvarea problemelor acestora, sprijina intensiv proiectele mari de vanzare,
- Construieste si conduce echipa care va acoperi intreaga zona in care actioneaza firma,
- Isi motiveaza subalternii, le sprijina activitatea si urmareste dezvoltarea lor continua.
- cresterea cifrei de afaceri;
- cresterea portofoliului de clienti;
- mentinerea clientilor existenti.

CERINTE

- experienta minim 3 ani in coordonarea fortei de vanzare;
- experienta in negocierea contractelor cu clienti din retail gen BRICOSTORE, CORA, METRO etc.;
- limba engleza la nivel avansat;
- permis conducere categoria B;
- studii superioare;
- excelente abilitati manageriale;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix: 4.500 RON net;
- comision din incasarile firmei;
- masina de serviciu Skoda Octavia;
- telefon de serviciu;
- laptop;
- conditii excelente de lucru;
- nu se ofera relocare.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.