DIRECTOR MARKETING

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie nationala care produce si distribuie bauturi racoritoare. Head-quarter-ul si fabrica sunt locate in Satu Mare iar in tara exista 8 puncte de lucru.
Responsabilitati:
- elaborarea si implementarea strategiei de marketing a companiei;
- conceperea, coordonarea si supervizarea actiunilor de promovare imagine si produse;
- mentinerea unei bune colaborari cu furnizorii de materiale si servicii de publicitate;
- gestionarea bugetului de marketing.

CERINTE

- experienta de minim 2 ani pe un post similar intr-o companie din industria alimentara;
- studii universitare si post universitare in domeniul marketing-ului;
- creativitate, initiativa, dinamism, abilitatea de a lucra independent.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitatea de a lucra intr-o companie aflata in plina dezvoltare.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!