Director Magazin - Diverse locatii

bauMax Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Conducerea, organizarea si planificarea activitatii magazinului;
-Coordonarea si dezvoltarea unei echipe de 120 de angajati;
-Realizarea si supravegherea targeturilor de vanzari, productivitate, costuri.

CERINTE

-Studii superioare;
-Experienta in retail constituie un avantaj;
-Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
-Limba germana constituie un avantaj;
-Abilitati de organizare, planificare si control;
-Disponibiltate de relocare;
-Spirit de initiativa, dorinta de perfectionare continua.

BENEFICII OFERITE

Training, pachet medical

Companie austriac¿ de familie intr-o continua expansiune de 15 ani în Europa Central¿ ¿i de Est, bauMax este lider in industria companiilor Do-it-yourself. Obiectivul nostru este de a dezvolta aceasta piata ¿i de a ajuta clien¿ii la executarea proiectelor lor de construc¿ii ¿i bricolaj. Cu 122 filiale în 6 ¿¿ri din Europa Central¿ ¿i de Est bauMax se num¿r¿ printre primele 15 lan¿uri europene de bricolaj. In 2006 bauMax s-a lansat si in Romania.Pana in prezent bauMax are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj-Napoca, Targu-Mures si Craiova.