Director Fabrica - Productie Prefabricate - oras ROMAN

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul postului va avea rol de organizare, coordonare si control al intregii activitati din punctul de lucru (ROMAN) si in special al activitatilor legate de productie, mentenanta, personal, logistica, calitate si cost.

CERINTE

Recrutam pentru clientul nostru, important jucator din domeniul productiei de PREFABRICATE, pentru fabrica sa din ROMAN:

- Studii universitare in constructii sau materiale de constructii;
- Experienta in domeniul prefabricatelor - minim 5 ani din care 2 ani experienta la nivel de management;
- Abilitati solide de organizare, comunicare, negociere si conducere a oamenilor;
- Buna intelegerea a proceselor de productie, orientat catre calitate si siguranta in munca;
- Cunostinte despre sistemul de management al calitatii si mediului,
- Usurinta in urmaririrea costurilor si bugetelor atat in zona productiei cat si a mententantei si investitiilor.

BENEFICII OFERITE

Angajatorul ofera un pachet competitiv de compensare si beneficii precum si oportunitatea de dezvoltare personala concomitent cu cresterea afacerii.

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.