DIRECTOR DE VANZARI

STEP UP Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea si consolidarea echipei de vanzari existente, participarea in recrutarea noilor membri
- Acordarea suportului si supervizarii periodice celorlalte puncte de lucru
- Este responsabil de propriul portofoliu de clienti
- Este responsabil final de cresterea/scaderea nivelului vanzarilor pe intreaga firma si de incasari
- Trebuie sa ajunga la clientii cu un rulaj de „x“ euro de minimum 2 ori anual
- Raspunde, impreuna cu echipa de vanzari, de incasari si hotaraste impreuna cu contabilul sef si proprietarii firmei ce clienti vor fi dati in judecata.

CERINTE

- Experienta in vanzari, preferabil in domeniul pieselor de schimb si in coordonare, spirit de lider
- Dinamic
- Gandire pozitiva

BENEFICII OFERITE

- Masina de serviciu
- Telefon
- Laptop
- Salariu motivant
- Bonus la sfarsit de an pentru realizarea obiectivelor

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor. Important pentru oamenii nostri este imbunatatirea continua a performantei, promovarea excelentei si abordarea moderna si inovativa a activitatilor de resurse umane.
Step UP Professional HR Services recruteaza pentru clientul sau, Klemat, care se ocupa cu importul si comercializarea pieselor pentru autocamioane. Mai multe detalii despre firma puteti gasi la www.klemat.ro.