designer Photoshop (tehnic)

INTUITEXT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se pleaca de la un numar de elemente (o poza, un text si un fundal) si se produc mai multe layouturi in care fiecare din aceste elemente are coordonate fixe de pozitionare; fiecare layout are dimensiuni si bleed fixe.
- In urma preselectiei vå va fi pus la dispozitie un test specific.

CERINTE

- cunostinte medii/avansate photoshop
- lucu dupa specificatii tehnice precise
NU cautam retus foto; trucaj foto; eliminare background; masti, efecte, filtre, bannere-web, creativitate.

BENEFICII OFERITE

- se lucreaza de la domiciliul propriu (de acasa)
- contract de munca

INTUITEXT, business-unit din cadrul grupului Softwin, este liderul pietei romanesti de software educational. Solutiile de tip eTraining (instruire asistata de calculator) sunt din ce in ce mai folosite la nivel mondial, in special in companiile si organizatiile cu numar mare de angajati si numeroase birouri si filiale dispersate pe arii geografice intinse.