Designer

DK EXPO

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Studii in domeniu ( design, arhitectura, arta ) – un avantaj
Lucrari pe baza de brief si deadline
Creativ bun
Experienta minima 2 ani
Part time / full time
Bucuresti / provincie. Posibil lucru la distanta.

Proba practica conform brief sumar alaturat – trimite la catalin@dk-expo.ro - cerere de brief pentru proba practica:

Brief sumar:

1. Layout format A4 portrait – o singura varianta
2. Subiect – expozitie de echipamente electrice si automatizari, 15-18 septembrie 2009, Palatul Parlamentului
3. Sigla expozitie obligatoriu – glob ( vezi atasament )
4. Publicul vizat : specialisti din industrie, constructii, proiectanti, arhitecti, antreprenori, etc
5. Imaginea trebuie sa fie una memorabila. Libertate totala in creatie, expozitia este una de echipamente si tehnologii de ultima ora, echipamente electrice, automatizari, roboti, casa inteligenta
6. Site expozitie: www.ieas.ro
7. La partea de jos: sigla organizator ( vezi atasament ), sigle parteneri ( circa 8 ), sigle parteneri media ( circa 15 )

BENEFICII OFERITE

Carte de munca
Telefon de firma
Salariu – 15.000.000 net
Prime de Craciun, Pasti si in functie de realizari
Perioada de proba – 1 luna

DESCRIEREA FIRMEI

Targuri si expozitii