Design Manager

ADECCO RESURSE UMANE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil de realizarile financiare
Realizarea raportarii analitice lunare a companie si de resursele umane
Intocmirea ofertelor interne si externe pentru clientii companiei
Indeplinirea termenelor de realizare a proiectelor
Respectarea calitatatii si aplicarea procedurilor Responsabil de siguranta la locul de munca a angajatilor (responsabilitate legala/juridica)

CERINTE

Absolvent studii tehnice, inginerie mecanica, specializare design
Experienta de 5-10 ani pe o pozitie similara
Constituie avantaj experienta manageriala si responsabilitati anterioare privind bugetul
Limbi straine: engleza sau franceza fluent
Carnet de conducere cat. B
Abilitati PC: Windows software (Office Pack), design software AUTOCAD
Buna cunoastere a normelor si codurilor americane ASME, ASTM, APL, etc.; de asemenea, constituie un avantaj cunoasterea codurilor si normelor europene in domeniu
Disponibilitate de a-si desfasura activitatea in Brasov si la calatorii in tara
Persoana cu abilitati dezvoltate de analiza si sinteza, capacitate de organizare, coordonare, supraveghere.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Posibilitatea de a activa in cadrul unei firme de renume, alaturi de o echipa de profesionisti

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.