COORDONATOR VANZARI COSMETICE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa fii COORDONATOR al unei echipe de minim 5 reprezentanti de vanzari? Avantajul este ca poti lucra de acasa si totul este foarte simplu! Ti-ai inceput propria afacere! Poti sa descoperi confortul independentei tale financiare si bucuria implinirii personale alaturi de noi. Esti gata sa incepi?

Compania de cosmetice inscrie GRATUIT coordonatori sau reprezentanti oferind comision din vanzari, instruire si materiale gratuite, premii in produse, livrarea gratuita a comenzii la domiciliu si posibilitatea dezvoltarii propriei afaceri.

Coordonatorii si reprezentantii poti achizitiona produsele cosmetice la un pret mai redus si au posibilitatea de a participa la multe competitii cu diferite premii.

Ce inseamna sa fi coordonator de vanzari?
• sa incepi o colaborare de succes cu o companie ce are o experienta de 120 de ani in domeniul cosmeticelor
•ai posibilitatea de a-ti forma propria echipa de vanzari pe care sa o coordonezi si care sa lucreze pentru tine
• obtini produse de cea mai buna calitate, garantate 100%, la preturi incredibile pentru tine si persoanele apropiate tie.
• vei putea intalni oameni diferiti, vei lega noi prietenii si, in final, veti avea o mare satisfactie.
• vei avea satisfactia baneasca!!

CERINTE

-Persoana sociabila, ambitioasa si perseverenta
-Seriozitate, motivat personal, deschis la nou, orientat pe rezultate, dorinta de a promova in afaceri
-Inscrierea necesita copie buletin.

BENEFICII OFERITE

- se ofera comision din vanzari de 15-30% ;
- venituri substantiale in functie de implicare;
- poti comanda online chiar si de pe telefonul mobil;
- poti participa la evenimente diverse si traininguri in domeniu;
- comanda iti e livrata acasa ;
- produse la preturi speciale, cadouri;
- venituri de pana la 200 euro pe luna in functie de implicarea fiecaruia in procesul de vanzare

Activitatea de vanzare nu va ia mai mult de 30 minute pe zi si este modalitatea perfecta de a obtine un venit suplimentar.

Nu conteaza daca sunteti eleva, studenta sau salariata. Colaborarea va insemna bani castigati intr-un mod usor si placut si multe produse cadou!!!

DOAR DE TINE DEPINDE SA OBTII CEEA CE ITI DORESTI !!!
DOAR DE TINE DEPINDE SA AI SUCCES !!!