Coordonator Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei un job cu program flexibil sau pur si simplu sa cumperi produse cosmetice de calitate cu foarte mari reduceri ? Sa iti poti desfasura activitatile fara sa ai un program strict? Intra in echipa noastra ca si Coordonator Vanzari si beneficiezi de numeroase beneficii!

Ceea ce va trebui sa faci este:
-sa comanzi catalogul gratuit
-sa il prezinti cat mai multor persoane (colegi, vecini, prieteni, cunostinte etc)
-sa comanzi produsele solicitate de pe site si sa le distribui clientilor
-sa inscrii minim cinci Reprezentanti activi pentru a-ti forma propria echipa si pentru a deveni Coordonator.

CERINTE

-Persoana comunicativa
-Dornica de a obtine rezultate foarte bune si un venit pe masura
-Cunostinte minime de operare PC si acces internet pentru plasare comenzi
- Experienta in domeniul vanzarilor directe constituie un avantaj, insa nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

- Discount 35% la produsele comandate
- Bonus de 10% din vanzarile persoanelor recomandate
- Materiale gratuite (prezentari, cataloage, seturi de testere, mostre)
- Inscriere gratuita
- Transportul produselor gratuit
- Program flexibil