Coordonator Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra comercializeaza produse de ingrijire, parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Ceea ce ne diferentiaza de alte companii de vanzari directe sau multilevel marketing este ca:
- oferim produse de calitate la preturi mai mici decat companiile competitoare;
- oferim un sortiment variat de produse si noutati;
- avem un sistem transparent de acordare a bonusurilor.

Atributiile Coordonatorului de Vanzari sunt:
-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colegi, vecini, prieteni, cunostinte etc)
-colectarea de comenzi de produse pe baza catalogului si distribuirea produselor clientilor d-voastra.
-dezvoltarea portofoliului de clienti si cresterea vanzarilor.
-dezvoltarea propriei echipe de Reprezentanti sub indrumarea unui Coordonator Vanzari.

CERINTE

-Abilitati de comunicare;
-Seriozitate si ambitie;
-Cunostinte minime de operare PC;
-Dorinta de castig;
-Experienta in vanzari directe poate constitui un avantaj, insa nu este obligatorie.

Va rugam sa aplicati doar daca sunteti interesat/a de o colaborare part-time profitabila platita pe baza de comision, doriti sa promovati produse de ingrijire, cosmetice, parfumuri si bijuterii si sunteti de accord cu atributiile postului!

BENEFICII OFERITE

- Bonus 10% din vanzarile lunare ale membrilor echipei create, poate depasi 500 Euro lunar dupa cateva luni de activitate
- Bonusul se poate acorda cash
- Reducere 35% la produsele comandate
- Inscriere gratuita
- Transportul produselor gratuit
- Sansa de a promova la conducerea unei echipe
- Libertatea de a va face singur/a programul de lucru.