COORDONATOR RETEA DISTRIBUTIE sau LIDER

AVON COSMETICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Esti atrasa de FRUMUSETE?
- Vrei sa fii la curent cu ultimele noutati din lumea cosmeticelor?
- Vrei sa-ti formezi o cariera in acest domeniu?

CERINTE

- coordonarea unei echipe de vanzari
- cunostinte minime despre produse cosmetice

BENEFICII OFERITE

- BANI - comision din vanzarile personale si ale echipei
- PRODUSE COSMETICE CADOU - la fiecare comanda
- TRAININGURI DE SPECIALITATE
- tehnici de machiaj
- tehnici de vanzare
- cum sa devii un manager de succes

INCREDERE - Dorim sa traim si sa muncim intr-un mediu in care comunicarea este deschisa - unde oamenii sunt dispusi sa-si asume riscuri, sa-si exprime punctul de vedere, sa rosteasca propriul adevar.

RESPECT - Respectul ne ajuta sa valorificam diferentele, sa apreciem fiecare persoana pentru calitatile ei unice.

CREDINTA - Este ceea ce ii determina pe Asociatii nostri sa-si asume responsabilitati, si sa dea ce au mai bun. Cand crezi cu toata forta in cineva, si ii arati acest lucru, acea persoana va muta muntii din loc sa-ti demonstreze ca nu te-ai inselat.

MODESTIE - Nu avem intotdeauna dreptate, pur si simplu nu avem toate raspunsurile. Suntem constienti de aceasta si nu ezitam sa cerem ajutorul angajatilor nostri.

INTEGRITATE - \\\\\\\"Integritatea trebuie sa fie semnul distinctiv al fiecarui asociat Avon, in stabilirea si observarea celor mai inalte standarde etice si facand ceea ce trebuie, ne indeplinim datoria de a avea grija nu numai fata de Reprezentantii nostri si clientii din comunitatile pe care le slujim, dar si fata de noi insine, si fata de colegi.\\\\\\\"