Coordonator Marketing, Commercial Representative, Sales Representative

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job PART TIME.
Se lucraza in timpul liber pe langa un alt job
Suntem interesati sa cunoastem persoane ambitioase care doresc sa munceasca intr-un domeniu nou si revolutionar pentru a-si schimba viitorul si viata, binenteles.

CERINTE

Angajatul ideal pentru aceasta pozitie este o persoana dinamica, serioasa, perseverenta, cunostinte limba engleza nivel incepator, mediu.
Se solicita bune abilitati de comunicare si relationare, cunoasterea Microsoft Office la nivel mediu.
Minim studii medii: Liceul
Conexiune buna la internet, o parte din activitate fiind realizata prin intermediul mijloacelor de comunicare online.
Crearea si coordonarea unei echipe.

BENEFICII OFERITE

Veniturile vor venii in functie de munca depusa, fara limita! Se poate ajunge la 1000 - 1500 $ pe luna. Dezvoltam o afacere, nu avem salar fix (deoarece poate am oferii prea putin comparat cu cat a-ti muncit sau doriti sa munciti), la urma urmei, va construiti propria afacere, beneficiind de experienta unei echipe.