CONTROLLER PRODUCTIE - judetul Mures

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rapoarte de productie ( pentru consumurile de materii prime, ambalaje ; productivitate) Propunerea de metode pentru imbunatatirea productivitatii

Participarea la elaborarea bugetelor, analizarea costurilor

Pentru a realiza aceste responsabiliati este necesaraintelegerea proceselor tehnologice din domeniul Food Production

Locatia postului: judetul Mures

CERINTE

•Studii superioare in domeniul industriei alimentare si/sau economic.
- experienta de minim 1 an in unul dintre domeniile de mai sus
•Cunostinte PC: Excel, Word
cunoastere SAP (constituie avantaj)
Limba engleza - nivel avasat

BENEFICII OFERITE

Companie Multinationala care ofera oportunitati de dezvoltare intr-un mediu dinamic si profesionist

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.