Contracte Cipru: instalator,faiantar si electrician intretinere hotel

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-instalator
-faiantar
-electrician intretinere hotel+ aspirat piscina+ tuns iarba

Va rugam sa cititi cu atentie detaliile-Aplicati doar in cazul in care doriti sa plecati cu adevarat si puteti pleca in scurt timp.Va multumim.

CERINTE

-experienta in domeniu
-limba engleza-nivel mediu

BENEFICII OFERITE

1.Instalator-renovare hotel.Contract 6 luni.
Se ofera: 750 euro net/luna + cazare + masa .
Se cere: experienta si limba engleza-nivel mediu.
Costuri: 350 euro-la semnarea contractului de munca + drum

2.Faiantar-Renovare hotel. Contract 6 luni.
Se ofera: 750 euro net/luna + cazare + masa
Se cere : experienta + limba engleza-nivel mediu.

3.Electrician intretinere hotel + aspirat piscina + tuns iarba . Contract 1 an .
Se ofera: 850 euro + cazare + 1 masa.
Se cere: experienta + lb.engleza -nivel mediu
Costuri: 400 euro-la semnarea contractului de munca + drum.