Consultanu Life-Care

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor si a sistemului de lucru Life Care.
Formarea unei echipe de consultanti (retea) in zona si nu numai.
Analizarea rezultatelor echipei.
Firma de Distributie Cosmetice Life Care se extinde pe piata
romaneasca. Se cauta persoane dinamice, dispuse sa munceasca 2,3
ore zilnic intr-un sistem MLM. Multi Level Marketing. Se ofera cea
mai avantajoasa grila de bonificatii si produse mai mult decat
naturale - BIO. Oferta valabila pentru toata tara!

Informatii
suplimentare la e-mail:diysela@yahoo.com si la nr. tel:0763608120

CERINTE

Cerinte:
Persoana dinamica si dornica de castiguri mari.
Cunostinte medii PC.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri pana la 500 E la finele primeleor 6 luni
Laptop ( nivel Manager )
Masina de serviciu ( Ruby Manager )
Traininguri interne si externe periodice pentru Manageri
Conditii de lucru intr-un colectiv tanar si profesionist
Posibilitate formarii unei cariere in Life Care.