Consultanti vanzari servicii

Stamp Me

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti un vanzator pasionat si doresti sa te dezvolti in acest domeniu, te asteptam in echipa noastra. Echipa Stampme cauta in toate zonele tarii, colegi noi, constituiti sau disponibili de a se constitui in formatiune juridica PFA, IIF, etc. in vederea ocuparii posturilor de Consultanti Vanzari part-time/full-time bazat strict pe comision recurent.
Acest job implica urmatoarele:
- achizitia de noi contracte B2B in regiunea alocata.
- atingerea si depasirea obiecctivelor propuse pentru segmentele business
- mentine relatiile de afaceri cu clientii Stampme
- promoveaza si vinde serviciile Stampme dedicate segmentului business, prin identificarea nevoilor clientilor si consilierea acestora
- este imputernicit sa semneze contracte comerciale
- ofera sprijin in ceea ce privesc serviciile vandute, se ocupa de post-vanzare si mentinerea relatiei de buna colaborare cu clientii Stampme
- participa activ la cresterea vanzarilor

CERINTE

Experiență și educație:
- Absolvent studii superioare
- Experiență de cel puțin 2 ani în vânzări directe sau cu amănuntul
- Experiență dovedită în prospectare de piață și oferte comerciale:

competențe:
- abilități de vânzări avansate
- abilitati de negociere
- Fluenta in limba engleza
- MS Office
- tehnici de vânzare B-to-B

competențe comportamentale:
- orientarea către client
- orientare catre rezultate
- disponibil pentru rezolvarea problemelor

BENEFICII OFERITE

Acest job este strict bazat pe comision recurent care inseamna ca atat timp cat contractul se deruleaza si clientul plateste abonamentul lunar, se va primi comision lunar pentru acest client. De exemplu daca un client va semna un contract pentru 12 luni, in fiecare luna din cele 12 Consultantul vanzari va primi un comision.

DESCRIEREA FIRMEI

Marketing services