consultant wellness si lideri in coordonare de echipe

HERBALIFE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
*CONSULTANT WELLNESS

- se activeaza in birou, 2-3 ore pe zi
- program flexibil
- veniturile in acesta directie de activitate se incadreaza intre 300-800 dolari

*LIDER IN COORDONAREA DE ECHIPE

- se activeaza tot la birou
- se face piublicitate
- se lucreaza la formarea de echipe si la instruirea lor

CERINTE

Cerinte:
Cerintele sunt destul de accesibile, deoarece de restul ne ocupam noi.
- seriozitate
- implicare
- dorinta de realizare financiara
- atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- traininguri internationale
- vacante gratuite
- cadouri si bonusuri pentru perseverenta

Este alaturi de dumneavoastra din anul 1980 in Romania. Compania noastra este inregistrata la bursa din New York si este lider mondial in industria wellness. Wellness reprezinta starea de bine, de sanatate a oamenilor.
Adresa: Zona Tineretului - Piata Norilor in orasul Bucuresti