consultant vinzari marketing

InterJob Partener

Job expirat

RESPONSABILITATI

servicii de promovare a oportunitatilor de afaceri pentru intreprinderile mici si mijlocii.

CERINTE OBLIGATORII:
Candidatul/candidata sa poata sa poarte si sa mentina o discutie cu persoane de decizie (manageri) din cadrul organizatiilor (grupurilor) tinta.
Candidat/candidata motivat, ambitios, orientat catre construirea unei relatii de tip cistig-cistig cu viitorii clienti.
Candidat/candidata persuasiv,
comunicativ,cu un dezvoltat simt al negocierii.

CONSTITUIE AVANTAJ:
- 80$ comision anual/contract vindut.
- 80$ comision pentru fiecare contract prelungit, pe inca un an, din portofoliul de clienti.
- pregatire saptaminala in domeniu
- vizite in teren (training on the job)
- integrarea intr-o echipa de vinzari profesionista
- dezvoltarea unei cariere manageriale (in functie de rezultate si abilitati, crestere pina la nivel de director de regiune)