Consultant vanzari in supermarket-uri raion cosmetice - igiena orala/raion detergenti

Wave Division

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantul va aborda toti clientii care trec pe la raionul de produse cosmetice/raion detergenti
Consultantul va consilia clientii in alegerea produselor potrivite nevoilor lor.
Va identifica corect nevoia clientului si va oferi solutia optima;
Va oferi recomandari si informatii de specialitate despre produsele cosmetice/detergenti
Va promova imaginea brandului;
Va promova folosirea produselor cosmetice/detergenti
Va genera vanzari pentru brandurile cosmetice/detergenti
Va raporta zilnic conform cerintelor proiectului (online);
Va respecta orarul zilnic de lucru
Va participa la sedintele saptamanale organizate la sediu
Va cunoaste foarte bine produsele si procedurile de lucru
Va indeplini target-ul de vanzare

Perioada determinata
Pachet salarial motivant: salariu de incadrare (contract individual de munca)
In functie de performante mai pot aparea: bonusuri pentru depasire de target, prime pentru concursuri
Posibilitati de promovare

CERINTE

DOMNISOARE cu aspect fizic placut;
Studii finalizate sau studente an terminal;
Persoana de incredere;
Persoana organizata, disciplinata si ordonata;
Atitudine profesionala in timpul orelor de lucru (orientat catre consumator, de ajutor pentru acesta);
Are abilitatea de a lucra independent;
Arata dorinta si abilitatea de a invata lucruri noi si capacitatea de a studia subiecte noi
Preferabil cu experienta in vanzari in produsele cosmetice;
Aptitudini excelente de comunicare si capacitate de comunicare interpersonala;
Abilitatea de a asculta si de a intelege;
Abilitatea de a opera pe calculator;
Preferabil cunostinte de limba engleza;

Se vor lua in considerare NUMAI cv-urile persoanelor care aplica pentru prima data

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonusuri

Agentie BTL full-service prezenta pe piata de peste 8 ani, WAVE DIVISION ofera solutii integrate de BTL adaptate nevoilor particulare ale clientilor. Echipa de profesionisti, implicarea lor si respectul permanent pentru timpul si investitia Clientului fac din WAVE DIVISION o oportunitate de cariera pentru toti pasionatii de publicitate si comunicare targetata pe diversele segmente de public.