CONSULTANT TEHNIC VANZARI ROMANIA

RECRUT\' ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea bazei de clienti din segmentul de piata vizat
Intretinerea legaturilor cu clientii existenti
Monitorizarea evolutiei pietii si a competitiei
Oferirea de suport si consiliere tehnica clientilor
Oferirea de solutii adaptate nevoilor specifice
Participarea la targuri nationale si internationale

CERINTE

Studii universitare (de preferinta tehnice)
Minimum 3 ani de experienta in vanzari si expunere internationala
Abiltati de comunicare si organizare
Disponibilitate pentru calatorii de afaceri
Limba engleza – fluent (limba germana – avantaj)
Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv
Dezvoltarea carierei intr-o companie multinationala de succes
Traininguri de specialitate

Firma de recrutare specializata in recrutarea de personal calificat cu studii superioare, de la nivele de intrare pana la middle si top management