CONSULTANT pensii obligatorii

DALLI CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

OPORTUNITATE nerepetabila de a realiza venituri FOARTE MARI.

• Colectarea de adeziuni de la persoanele de pana la 45 de ani pentru PENSIILE OBLIGATORII , conf Legii 411;
- Colectarea de adeziuni de la persoanele care NU AU SERVICI ACUM (si sant foarte multe);
- Colectarea de adeziuni de la studenti-elevi (care au implinit 18 ani);
- P¿strarea rela¿iei cu Agen¿ia pentru a avea toate informa¿iile ¿i documentele necesare desf¿¿ur¿rii activit¿¿ii;

CERINTE

- Persoane care lucreaza in colectivitati de unde pot lua adeziunile salariatilor: contabili/economisti,patroni/directori, angajati din banci, personal din unitati militare, ingineri/maistri, medici/asistente med, profesori;
- cadre didactice;
- studenti hotarati sa castige bani completand adeziuni colegilor;
- Cel putin studii medii;
- Experienta in asigurari constituie un mare avantaj in colaborarea noastra;
- Abilitã¿i de comunicare si interactiune cu oamenii ;
- Dorinta de castig suplimentar fara un efort deosebit
- Spirit de echipa si personalitate dinamica.

BENEFICII OFERITE

- Comision pentru fiecare adeziune + bonusuri = 1 milion lei;
- Training GRATUIT;

Recrutare si selectie personal pentru domeniile asigurari si financiar-bancar.
CV-urile selectate de noi ajung la companiile de asigurari si banci.