consultant part-time/full-time in domeniul financiar, timisoara, resita ...

safe invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

prospectarea clientilor
dezvoltarea relatiei cu clientii astfel incat acestia sa te recomande altor potentiali clienti
evaluarea nevoilor financiare ale potentialilor clienti si identificarea celor mai bune solutii pentru acestia
desfasurarea de discutii si negocieri

CERINTE

Atitudine proactiva
Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
Perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

posibilitatea unei cresteri rapide cu un profit corespunzataor,care ofera un venit sigur pe termen lung
training de cea mai inalta calitate impreuna cu o constanta dezvoltare personala si profesionala: consultantul Safe Invest poate ajunge de la simplu analist pana la general sales manager, si chiar partener actionar sau chiar prezident of sales; in functie de realizari
sprijinul constant al companiei in activitatea desfasurata
excursii de training in egipt,grecia,mexic,antalia,ibita... pe cheltuiala firmei -all inclusive!
in functie de alegerea dvs puteti beneficia de un loc de munca permanent sau part-time

Astept sa ma contactezi pe adresa de e-mail g.4you@yahoo.com.

CAND OPORTUNITATEA ITI BATE LA USA TREBUIE SA-I DESCHIZI !

SAFE INVEST ROMENIA este prezenta pe piata asigurarilor din Romania din 1995, si ofera solutii financiare garantate atat persoanelor fizice cat si persoanelor juridice.
colaborand cu cele mai bune societati in domeniul, ofera o gama larga de asigurari : de sanantate,de locuinte, de masina, de viata...printre care si principalul produs (cu acumulare de capital,protectii si 3 mari reasiguratori) SAFE LIFE al societatii GRAWE ROMANIA ASIGURARI SA societate dedicata in principal asigurarilor de viata.