Consultant Financiar Credite

Finance Open Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- atragerea de noi clienti;
- gasirea celei mai bune solutii de creditare pentru potentialii clienti;
- intocmirea dosarului de finantare;
- dezvoltarea relatiei cu clientii existenti si potentiali;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes;
- castiguri atractive in functie de performante;
- training-uri de specialitate gratuite;
- program de lucru flexibil;
- posibilitatea de a lucra part time/full time.

CERINTE

- studii medii (preferabil studii superioare);
- persoana organizata, atitudine pro-activa;
- capacitate de analiza si sinteza;
- abilitati excelente de comunicare si relationare;
- experienta in vanzari reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- independenta si flexibilitate in planificarea activitatilor;
- obtinerea unui venit in corelatie cu performanta personala;
- dezvoltare personala si profesionala;
- posibilitati reale de promovare.

SC FINANCE OPEN GROUP SRL s-a lansat pe piata romaneasca cu scopul de a face din consultanta financiara de calitate un standard pentru piata din Romania. Inca de la inceputul activitatii sale, FINANCE OPEN GROUP si-a asumat un plan ambitios de extindere a retelei, precum si o strategie corespunzatoare pentru a furniza servicii de calitate, accesibile tuturor.
Conducerea executiva a societatii este asigurata de catre 7 dintre cei mai buni directori de vanzari care au experienta atat in domeniul bancar si al asigurarilor, cat si in administrarea si conducerea de societati, si care au construit o echipa de vanzari puternica pentru una din bancile reprezentative de pe piata romaneasca, realizand in anul 2008 un volum de vanzari de aproximativ 80.000.000 eur.